Ласкаво просимо в SKYAVIATRANS AIRLINE

SkyAviaTrans більше ніж компанія з перевезення пасажирів і товарів.

«Все, в будь-який час, в будь-якому місці, професійно»

Чартерні рейси. VIP& Business

Незалежно від того, потрібен вам літак для бізнесу або подорожей, наша команда фахівців завжди готова вислухати ваші побажання та забезпечити ідеальне рішення для польоту.

Менеджмент літаків

Ми візьмемо на себе всі питання з керування та експлуатації вашим повітряним транспортом, враховуючи Ваші потреби та побажання. Потурбуємося про всі необхідні завдання, надамо якісний сервіс і забезпечимо очікуваний результат.

Чартерні вантажоперевезення

Будь-який вантаж комусь цінний. Особливо нам. Ви можете покладатися на нашу досвідчену команду, щоб зняти вантаж зі своїх плечей.

Групові чартерні рейси

Ми піклуємося про Ваш час і бюджет, гарантуючи безпеку, якість і сервіс. Групові чартери дозволять сформувати або підібрати для Вас оптимальний варіант перельоту на комфортабельному чартерному повітряному судні за лояльною вартістю.

НАШІ СПЕЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Ми є однією з провідних світових авіаційних і вертолітних чартерних компаній, що володіють власним сертифікатом авіаперевезень та доведеною репутацією в області інновацій, досвіду й професіоналізму.

Private Jet Charter

Ми надаємо приватні літаки для чартерних рейсів, щоб максимізувати ефективність часу професіоналів в сфері бізнесу.

Air Ambulance

Ми забезпечуємо найбезпечніший і високий рівень догляду й турботи про пацієнтів по всьому світу.

Air Cargo Charter

Ми швидко доставимо будь-який вантаж в будь-яке місце, заощадивши ваші кошти та час.

Helicopter Hire

Вертольоти забезпечують певну ступінь гнучкості польотів, на відміну від фіксованої площини крил літака.

Group Air Charter

У нашому підрозділі групових повітряних чартерів перевезення здійснюють більші пасажирські літаки, в тому числі регіональні реактивні авіалайнери та VIP-літаки.

Aviation Consulting

Ми спеціалізуємося на наданні безпечних, конкурентних і життєздатних сучасних рейсах.

“SkyAviaTrans” LLC – авіакомпанія, яка має свій власний сертифікат повітряних перевезень, отриманий відповідно до європейських норм і правил

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАС?

Економічність

Наша репутація дозволяє нам пропонувати найкращі ціни, при цьому гарантуючи, що ви завжди отримаєте найбільш економічне рішення.

Конфіденційність та безпека

Ми гарантуємо Вашу конфіденційність, і будемо тісно співпрацювати з вашим особистим органом безпеки з усіх аспектів статуту.

Наш досвід

Кожен з наших чартерних експертів пройшов інтенсивне навчання, й провів достатньо часу на злітній смузі, тому він розуміє, що саме потрібно, щоб управляти чартерним рейсом від початку до кінця.