ДЛЯ БІЗНЕСУ

PRIVATE JETS

Ми надаємо приватні літаки для чартерних рейсів, щоб максимізувати ефективність часу професіоналів в сфері бізнесу. Польоти на приватному літаку це найпростіший спосіб, щоб доставити співробітників туди, де вони повинні бути, надійно і з комфортом.

ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

PRIVATE JETS

Оренда приватного літака ідеально підходить для подорожей, забезпечуючи розкіш, комфорт і приватність поїздки. Незалежно від того, вибрали ви політ, щоб провести уїк-енд або щоб влаштувати сімейне свято в Карибському басейні, ми підберемо для вас найкращий приватний літак, забезпечуючи безпечну та безпроблемну подорож.

ПУСТИЙ РЕЙС

PRIVATE JETS

Порожній рейс, також званий перегінний польотом або польотом порожньою ногою – це приватний літак, який летить без пасажирів. Це відбувається, коли літак висаджує пасажирів в пункті призначення і повертається додому «порожнім», або коли він літає «порожнім», щоб забрати пасажирів в іншому аеропорту.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ SATAIR ДЛЯ ПРИВАТНИХ ЧАРТЕРНИМ РЕЙСОМ?

Незалежно від того, потрібен вам літак для бізнесу або подорожей, наша команда фахівців завжди готова вислухати ваші побажання та забезпечити ідеальне рішення для польоту.

Розкіш і комфорт

Політ повинен бути приємним, і ми зробимо ваш чартер розкішним і максимально комфортним.

Економічність

Наша репутація дозволяє пропонувати найкращі ціни, при цьому гарантуючи, що ви завжди отримаєте найбільш економічне рішення.

Глобальне охоплення

Незалежно від того, куди ви хочете полетіти, наша міжнародна мережа надає приватний досвід в глобальному масштабі.

Безпека та надійність

Ми гарантуємо Вашу конфіденційність, і будемо тісно співпрацювати з вашим особистим органом безпеки з усіх аспектів статуту.