НЕПЕРЕВЕРШЕНІ АВІАЦІЙНІ ТА ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ

Авіакомпанія SkyAviaTrans– пасажирська та вантажна сервісна компанія, що надає краще рішення.

Авіакомпанія SkyAviaTransAirline є однією з провідних авіакомпаній, що надає послуги повітряних чартерних рейсів і підтримки, та володіє перевіреною репутацією в області інновацій, досвіду й професіоналізму.

Будучи приватною компанією, ми працюємо самостійно і, отже, маємо гнучкість у виборі кращих літаків і операторів для задоволення потреб наших клієнтів. Ми створили взаємовигідні відносини з усіма гравцями в авіаційній чартерній галузі – авіакомпаніями, аеропортами, які керують агентами, експедиторами, контрольними органами та іншимипов’язаними з ними агентствами.

Чартерні рейси. VIP& Business

Незалежно від того, чи потрібен вам літак для бізнесу або подорожей, наша команда фахівців завжди готова вислухати ваші побажання та забезпечити ідеальне рішення для польоту.

Детальніше...

Чартерні вантажоперевезення

Ми аналізуємо маршрут, корисне навантаження й тимчасові рамки для того щоб запропонувати найбільш підходящий вантажний літак, що відповідає вашим вимогам.

Детальніше...

Групові Авіаперевезення

Неважливо, куди б ви хотіли полетіти і що вам потрібно, ми можемо допомогти зібрати ваших людей разом.

Детальніше...

Медична допомога в польоті

Завдяки нашим взаєминам зі спеціалізованими операторами з медичної точки зору та спеціально обладнаним приватним літакам, ми можемо здійснити необхідну допомогу в аварійних ситуаціях чартерного рейсу.

Детальніше...

Оренда вертольотів

Чартерні рейси вертольотів мають велику гнучкість в подорожі від пункту відправлення до пункту прибуття, дозволяючи вам і вашій групі людей потрапити прямо туди, куди потрібно.

Детальніше...

Управління повітряним рухом

Завдяки УВС (Управління повітряним рухом), що надає послуги з управління та експлуатації літаків, ви отримуєте переваги від володіння бізнес-літаком.

Детальніше...

Быстрая доставка по всему миру

Существует множество вариантов доступных способов доставки, но большинство из них подверглось случайным изменениям в той или иной форме или едва внушают доверие.

Безпека та надійність

Ми пояснимо вам, як народилися всі помилкові ідеї, викриємо їх і віддамо належне, а також надамо повний опис системи.

Підтримка клієнтів 24/7

Існує безліч варіантів доступних способів доставки, але більшість з них піддалася випадковим змінам в тій чи іншій формі або ледь вселяє довіру.